درباره تیم ویان وب

فناوری مرز نمی شناسد.

سال 88 بود که شرکت را ثبت کردم. اون موقع برنامه نویس وب بودم و تخصص PHP داشتم. در شرکت وب سایت های زیادی طراحی کردیم و تجربه خوبی کسب کردیم.

این روند ادامه داشت تا سال 94

سال 94 تصمیم گرفتیم که تخصصی تر کار کنیم و استارتاپی را نیز در تیم استارت بزنیم. از اون موقع حوزه کاری شرکت را گسترش دادیم و وارد حوزه تخصصی دیجیتال مارکتینگ شدیم.

قبلا فکر میکردیم که موفقیت یک وب سایت به طراحی خوب آن بستگی داره. دیجیتال مارکتینگ را که تخصصی یاد گرفتیم فهمیدیم که موفقیت یک وب سایت تنها برنامه نویسی و طراحی خوب آن نیست. برای موفقیت وب سایت باید 4 بخش ذیل را بخوبی انجام داد. در غیر هیچ تضمینی وجود ندارد.

این 4 بخش عبارتند از:

  • زیرساخت فنی عالی
  • تولید محتوا ارزشمند
  • سئوی سایت
  • دیجیتال مارکتینگ

البته این دیدگاه بنده در زمینه دیجیتال مارکتینگ است و شاید بر اساس تجربه دیگر شرکت ها متفاوت باشد.

قبلا برام جای سوال بود که یک استارتاپ چگونه می تواند رشد کند و در حد ملی موفقیت بدست آورد. اکنون با تجربه ای که در حوزه دیجیتال مارکتینگ بدست آورده ایم می توانیم با پایبندی به این 4 بخش موفقیت یک استارتاپ را بشرطی که حوزه درستی را انتخاب کرده باشد به نتیجه برسونیم.

در کل موفقیت در حوزه کسب و کار اینترنتی سختی و چالش خاص خودش را دارد. در صورتی که مشاور و تجربه ای داشته باشید می توانید در این حوزه وارد شوید و  زندگی راحتی داشته باشید.

خوشحالم که بعد از سال ها در تیم ویان وب تونستیم در حوزه سئو حرفی برای گفت داشته باشیم. خوشحالم که اکنون می توانیم هر کلمه کلیدی را به صفحه اول گوگل برسونیم. همچنین خوشحالیم توانستیم چند فروشگاه های اینترنتی را از صفر به درآمد میلیونی برسونیم.

اگر شما هم در فکر داشتن زیرساخت فنی و مشاوره در این حوزه هستید ما در تیم ویان وب آماده همکاری هستیم.

3 استاد مجرب
121 دانشجوی عضو سایت
85 ساعت ویدئو
11 دوره آموزشی